Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

Autodoprava

Poptáváte spolehlivého a prostorného autodopravce s řidičem? Hodil by se Vám Ford Transit, prostřednictvím něhož byste se mohli v klidu a pohodlně přestěhovat? V tom případě využijte našich dlouholetých služeb, kterými zásobujeme současný trh. Ač je naší hlavní pracovní náplní především stavební činnost, jsme schopni nabídnout i autodopravu na té nejvyšší úrovni.

A právě stěhování libovolných věcí, ať už jde o stavební materiály, pracovní nástroje nebo klasický nábytek, dokážeme zajistit a zrealizovat se vší opatrností a především rychle. Pakliže využijete našich služeb, dostane se Vám:

  • Osobitého jednání a velice individuálního přístupu
  • Cenové nabídky za přepravu, ještě před započetím samotného stěhování
  • Spolehlivých pracovníků, kteří šetrný způsobem přepraví jakkoliv rozměrné zboží, které pojme Ford Transit
  • Rychlosti a dochvilnosti
  • Pojištění přepravovaného sortimentu, apod.

Ford Transit s řidičem

tl_files/imperial/DATA/auta/ford-transit-van-07.jpgVe smluvený den a hodinu budete mít přistaven nákladní automobil Ford Transit s řidičem na předem dohodnuté místo, ze kterého jsme schopni odvést téměř cokoliv. V rámci profesionálního stěhování jde o nejrůznější materiály, které představuje výpočetní a kancelářská technika, nábytek a řada dalších předmětů, jež lze nalézt jak v soukromém, tak firemní segmentu.

Využijte spolehlivou a především opatrnou autodopravu v našem podání, díky které ušetříte nejen svůj drahocenný čas, ale také vlastní síly. Okuste autodopravu Imperial Next s.r.o., která Vám prezentuje ty nejzajímavější ceny na současném trhu.

Cena pronájmu je od 600,-/hod. v Praze.