Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

Rekonstrukce hotelu či penzionu

Máte dojem, že je nejvyšší čas na rekonstrukce interiérů ve Vašem hotelu? Hledáte adekvátní firmu, která tento proces zaštítí svými mnohaletými zkušenostmi? Potom nás určitě kontaktujte!

Rekonstrukce hotelu patří mezi poměrně náročné činnosti, které jsou však zapotřebí, minimálně z hlediska stáří budov a obměny stávajícího vzhledu. Úroveň a vnitřní uspořádání tohoto objektu má totiž poměrně zásadní vliv na zájem nové klientely o ubytování, což je ve své podstatě hlavní smysl stavby. Proto je třeba rekonstrukce interiérů provádět s maximální pečlivostí a nutnou dávkou kreativity, která se postará o moderní a luxusní design.

Svěřte nám své rekonstrukce interiérů

Především naše zkušenosti z Německa a celé oblasti České republiky umožňují spolupráci s předními architekty, jejichž praktické dovednosti jsou jako stvořené pro rekonstrukce hotelu a návrhy jednotlivých částí objektů. Pomocí 3D návrhu Vám dokážeme představit Vaší budoucí podobu nemovitosti, včetně samotného vybavení.

Rekonstrukce interiérů v našem podání totiž nespočívají pouze v navržení, ale také samotné realizaci, která je prováděna pod drobnohledem zkušených stavebníků. Experti z oblasti zednických, instalační a jakýchkoliv řemeslných prací provedou rekonstrukce hotelu dle přesných kopií Vašich představ. Vám, jako zákazníkům, bude posléze předáno čisté, kompletní a plnohodnotné dílo těch nejvyšších kvalit.

Služby poskytované v rámci rekonstrukce hotelu

Naše obsáhlé portfolio služeb pokrývá také činnosti, které jsou zcela vlastní pro rekonstrukce interiérů libovolných hotelů.

  • Řešení nového dispozičního členění interiéru
  • Instalace požárních, kamerových a zabezpečovacích komponent
  • Montáž datových sítí a docházkových systémů

Profesionální rekonstrukce hotelu jsou realizovány s ohledem na dlouhou životnost prováděného díla a také výsledný vzhled ubytovacího zařízení.