Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

O nás

Naše společnost Imperial NEXT s.r.o. je poměrně silným článkem na trhu se stavebními a přidruženými činnostmi. Realizaci libovolných projektů, výstavby a rekonstrukce různého zaměření provádíme nejen u nás, tedy v České republice, ale také v Německu.

Mezi naše přednosti patří především individuální postoj ke každému zákazníkovi, z čehož plynou osobitá a originální řešení v podobě stavebních prací a jiných procesů. Naše odbornost a profesionalita je podtržena především dlouholetou praxí a faktickými zkušenostmi.

Co Vám může nabídnout Imperial NEXT s.r.o.?

Kromě přátelského a odborného přístupu je to především řada pracovních činností a služeb, jež se pojí s různými druhy objektů, staveb a nemovitostí. Nemusí jít pouze o klasické rodinné domy nebo bytové komplexy, ale také kancelářské prostory, hotely, restaurace nebo kavárny. V našem podání Vám dokážeme navrhnout moderní a působivé interiéry pro luxusní kasina, herny či jiné budovy.

Spolupracujeme s řadou vyhlášených a úspěšných architektů, designerů nebo projektantů. Máme týmy spolehlivých, precizních a špičkových řemeslníků, kteří pokrývají naprosto všechny oblasti stavebnictví.

  • Zedníci, fasádníci, malíři, natěrači
  • Elektrikáři, vodáci, plynaři, topenáři
  • Pokrývači, klempíři a mnozí další

I díky tomu Vám dokážeme zprostředkovat jakékoliv činnosti od bouracích prací, až po výstavbu, rekonstrukci a následné začišťovací procesy. Kvalita, propracovanost a dokonalé výsledné dílo jsou spojením, jež poskytnete naprosto všem klientům.

Osvědčení a certifikáty

certifikatcertifikat knaufcertifikat weber