Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

Obchodní jednotky a showroomy

Naše praktické zkušenosti a odborné znalosti sahají také do komerčního sektoru, který představují typické obchodní jednotky a showroomy libovolného zaměření, vzhledu nebo velikosti. Nový obchodní dům musí mít určitou tvář, koncept a smysluplnost, o kterou se postará tým našich zkušených architektů a projektantů.

Na libovolně rozlehlé ploše dokážeme vhodným způsobem situovat a hlavně v předem definovaném termínu také zrealizovat výstavbu požadované nemovitosti. Novodobý přístup, nadčasový design a užití moderních technologií jsou příslibem něčeho nového, originálního a pro Vás velice přínosného.

Profesionální řešení šité přímo na míru

Předejte nám své myšlenky a naši specialisté z daných oblastí je zhmotní do podoby výsledného díla. Proces celé výstavby může mít hned několik fází.

  • Zpracování projektové dokumentace a navržení interiérů
  • Odsouhlasení jednotlivých částí stavby zákazníkem
  • Příprava stavebního místa, zajištění materiálů, realizace výstavby
  • Dokončovací práce dle přání klienta

Svěřte výstavbu obchodních jednotek odborníkům

Obchodní jednotky vyžadují z hlediska výstavby profesionální přístup a plánování jednotlivých částí objektu, proto je třeba jejich realizaci svěřit pouze prověřeným a zkušeným odborníkům, mezi které patří i naše společnost.  Dokážeme Vám zajistit několik variant 3D návrhů, vizualizací a následných úprav dle Vašeho přání.

Teprve s námi se Vám dostane komplexních služeb, v jejichž rámci budete figurovat jako pouhý kontrolor, dirigent a investor celé stavby. Spolehněte se na pracovní postupy, které jsou realizovány pod záštitou zkušených odborníků a za využití moderních nástrojů. Pak bude Vaše stavba kvalitním a plnohodnotným dílem.

 

Reference - jednací místnosti


Reference - obchodní domy