Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

Panelové a činžovní domy

Naše letité zkušenosti z oboru, bohatá praxe a tým kvalitních pracovníků pokrývají i mnohem náročnější projekty, než jsou klasické rodinné domy. Jsme schopni zajistit a realizovat také rekonstrukce panelových a činžovních domů. Komplexní pracovní činnosti, které jsou provedeny za přispění moderních technologií a s ohledem na příslušnou energetickou úsporu. Ta je totiž v případě výstavby taktéž velice podstatná.

Jak může probíhat spolupráce v rámci rekonstrukce?

V naší společnosti Imperial NEXT s.r.o. můžete počítat opravdu se vším. Jakékoliv přání a požadavek konkrétního nájemníka nebo celého družstevního společenstva je naplněn se vší profesionalitou a individuálním přístupem. V rámci prvotřídní spolupráce očekávejte:

  • Cenový návrh a přípravu potřebné dokumentace
  • Zajištění stavebních materiálů a kompletní pokrytí všech pracovních úkonů
  • Svědomitý a zkušený stavební dozor
  • Statické posudky nebo tvorbu grafických návrhů vnější části panelového a činžovního domu
  • Potřebné konzultace a úpravy během postupné výstavby

Zapomenuto nebude na nic. V případě našich nadstandardních služeb Vám dokážeme navrhnout a zrealizovat velice ekonomické, praktické a estetické řešení šité přímo na míru.

Nejčastější pracovní činnosti na panelových a činžovních domech

Kromě výše zmíněných služeb, jež se týkající především koordinačních prací a úřední byrokracie, Vám zprostředkujeme hlavně konkrétní řemeslné úkony, jež povedou k Vašemu vytouženému bydlení. Mezi nejčastější požadavky patří:

Vzhledem k tomu, že podobné stavební úkony provádíte v podstatě jednou za život, svěřte rekonstrukce panelových a činžovních domů prověřeným odborníkům, jež Vás o svých kvalitách patřičných způsobem přesvědčí.