Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

Ploty, chodníky, terasy

Součástí jakékoliv nemovitosti není pouze samotný objekt, jenž může sloužit pro trvalé bydlení nebo podnikatelské záměry. Nedílnou částí těchto staveb bývají také ploty, chodníky, terasy a další prvky, které mohou hrát poměrně zásadní roli. I v této oblasti jsme schopni svým klientům nabídnout prvotřídní a špičkové služby, které vychází z dlouholeté praxe a desítek realizovaných projektů.

Různé druhy plotů

Plot je ve své podstatě velice důležitým prvkem jakéhokoliv obydlí. Jde i doplněk, jež Vás určitým způsobem odděluje od samotného okolí, ať jsou to silnice, sousedé či jiné nemovitosti. Z hlediska konstrukce Vám můžeme nabídnout opravdu cokoliv.

  • Pletivové ploty
  • Zděné ploty – KB bloky, kámen, či jiný okrasný materiál
  • Kovové ploty
  • Dřevěné ploty

V rámci komplexnosti Vám zajistíme také posuvné brány, branky a řadu dalších novodobých produktů, které patří k naprosto běžným standardům oplocení.

Chodníky a terasy

Kolem celé nemovitosti a v její bezprostřední blízkosti nesmí chybět ani chodníky, jež budujeme z nejrůznějších materiálů, od dlažby, po speciální bloky, kámen a jiné výrobky. Použity mohou být i vzorce, které budou působit hezčím a propracovanějším dojmem.

Při realizaci rodinných domů nezapomínáme ani na praktické terasy, které Vám dokážeme navrhnout, vyprojektovat, z-vizualizovat a ve finále také vybudovat. Vzhledem k tomu, že jsou na terasu kladeny poměrně vysoké nároky, co se týče designu, umíme pracovat s libovolnými materiály od klasického kamene, až po exotické dřeviny. Vyhotovíme Vám nápadité plochy, které mohou být napojeny na pergoly, bazény a jiné prvky v okolí domu.

Společnost Imperial NEXT s.r.o. Vám jednoznačně zaplatí svojí odborností a profesionalitou.

Reference - Rodinné domy

Sníte o příjemném a útulném bydlení ve zmodernizovaném rodinném domě? Máte zájem o jakékoliv stavební práce týkající se těchto nemovitostí? Potom neváhejte a využijte našich služeb. Zobrazit další reference