Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

Proč si nechat zpracovat 3D vizualizaci

Pakliže se rozhodnete pro rekonstrukci, výstavbu či modernizaci jakéhokoliv bytového nebo komerčního objektu, je vám v mnohých případech předkládána také možnost využití 3D vizualizace. Služby, která se stává v posledních letech velice vyhledávaným prvkem libovolného navrhování a stavění. Tento úkon má samozřejmě své opodstatnění, se kterým vás nyní seznámíme.

V čem tkví kouzlo 3D návrhů

Představte si velice běžný a typický scénář. Chcete, zrekonstruovat koupelnu, restauraci, kancelář nebo jinou část interiéru. V hlavě samozřejmě nosíte určitou vizi tohoto úkonu, její finální podoba je však v oblacích. A právě v tento okamžik je vhodné využít 3D vizualizace. Za normálních okolností byste postupovali dle projektové dokumentace, ze které si představu výsledného provedení udělá pouze málokdo z vás.

Pokud však vsadíte na 3D vizualizace, získáte tak několik praktických záruk dokonalé výsledné podoby daného objektu.

  • Rozměrově přesná kopie vaší budoucí stavby.
  • Okamžitě vidíte 3D rozvržení jednotlivých místností, případně nábytku.
  • Velice rychle a v podstatě okamžitě můžete nechat posouvat s jednotlivými předměty, příčkami, okny, doplňky a jinými částmi stavby, dokud nebudete spokojeni.
  • Experimentovat lze také v oblasti barevného provedení fasády nebo interiéru, ať už jsou to dlažby, obklady nebo malby.
  • Na základě 3D vizualizace bude stanoven velice přesný a podrobný rozpočet týkající se celkové výstavby nebo rekonstrukce.
  • 3D návrh je i dokonalým podkladem pro samotnou realizaci.

Výčet uvedených předností této služby je dozajista vypovídající. S pomocí 3D vizualizace tak můžete získat naprosto reálnou představu o svém budoucím bydlení či komerčních prostorách. Předejdete řadě problémů, nedostatků a nejrůznějších detailů, které byste za běžných okolností museli řešit během samotné výstavby, kdy už může být však pozdě.

Máte-li možnost 3D vizualizace, neváhejte ji využít a zhmotněte své myšlenky do posledního detailu.