Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

Stavba rodinných domů

Máte v plánu stěhování do svého vysněného domu a přemýšlíte, jak si poradit s jeho realizací? Stavba rodinného domu se může snadno změnit z plnění snu na noční můru. Vyhněte se problémům a svěřte se do rukou zkušených odborníků.

Stavby rodinných domů

Rodinný dům referenceSe stavbami rodinných domů máme téměř 10 let zkušeností. Postavili jsme desítky vysněných rodinných domů a ještě více jich zrekonstruovali, aby byly podle představ a potřeb majitelů do poslední cihly. Zkušenosti máme také ze zahraničí, zejména ze sousedního Německa. Za vaší stavbou tak bude stát zkušená a stabilní společnost.

Naší hlavní předností jsou zkušenosti, prozákaznický přístup a komplexnost. A to zejména díky týmu zkušených odborníků, ve kterém najdete elektrikáře, pokrývače, zedníky, malíře a další řemeslníky. Spolupracujeme také s úspěšnými architekty, designéry a projektanty. 

Můžete si tak být jistí, že stavba rodinného domu bude probíhat přesně podle vašich představ. Poradíme si za každých okolností.

Proč si vybrat právě nás?

  • najdeme nejlepší řešení vaší poptávky
  • na realizaci se podílí široký tým odborníků
  • máme téměř 10 let zkušeností
  • postavili jsme již desítky domů (některé z nic najdete zde)
  • dodržujeme termíny

Hrubá stavba nebo na klíč?

Naším cílem je vaše spokojenost. Splníme tak vaše zadání, ať si budete přát hrubou stavbu domu, komplexní stavbu na klíč nebo rekonstrukci. Stačí zadat poptávku a společně najdeme nejlepší řešení přímo vám na míru.

Rodinné domy reference

Chlubit se v textu umí každý. Proto se podívejte na vybrané stavby rodinných domů, které jsme realizovali. Více jich najdete zde.