Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

Efektivní zateplování domů

Vzhledem k neustále se zdražujícím cenám energií, volí spousta lidí variantu zateplení domů, která sebou přináší hned několik podstatných výhod. I my patříme mezi odborníky, kteří Vám tyto stavební práce bez obtíží zajistí.

Výstavbou a rekonstrukcemi nemovitostí se zabýváme poměrně dlouhá léta, během nichž jsme získali spoustu potřebných znalostí a praktických dovedností pro zateplování rodinných domů. Disponujeme týmem zkušených odborníků, kteří se přímo specializují na tuto náročnou a velice problematickou oblast zateplování fasád. Proto Vám přinášíme efektivní a přínosná řešení, která Vám po těchto procesech mohou ušetřit nemalé množství peněz za vytápění.

zateplování fasády a domuVýhody zateplování rodinných domů

Zateplení domů v našem podání, to je aplikování těch nejkvalitnějších stavebních doplňků a provádění adekvátních pracovních úkonů, které zajistí bezkonkurenční a dlouhotrvající zateplování domů. K častým pozitivům patří zejména:

  • Nová vzhledová stránka nemovitosti
  • Omezení tvorby plísní a nepříjemných vodních par
  • Lepší tepelné vlastnosti objektu, které se projeví především na menší energetické náročnosti budovy
  • Zvýšení celkové hodnoty dané stavby

Novodobé zateplování fasád je finančně navratitelné během několika let, což poznáte již po prvním roce obývání této nemovitosti. Kromě zmíněné oblasti Vám dokážeme zateplit střechy, podlahy či jiné části objektu, které přispějí k minimalizování tepelných ztrát.

zateplení domuZateplení domů a dalších budov

Naše profesionální zateplování domů neprovádíme pouze v rámci rodinných objektů, ale také u bytových domů, komerčních nemovitostí nebo průmyslových staveb. Dokážeme navrhnout zateplení fasád, které bude podloženo zpracovaným návrhem vyjadřujícím přínosnost tohoto řešení. Vsaďte proto při zateplování rodinných domů na nás, zkušené odborníky s letitou praxí.

Rodinné domy

Sníte o příjemném a útulném bydlení ve zmodernizovaném rodinném domě? Máte zájem o jakékoliv stavební práce týkající se těchto nemovitostí? Potom neváhejte a využijte našich služeb. Zobrazit další reference