Telefon: +420 773 229 955
E-mail: info@imperialnext.cz

Zednické práce

Potřebujete pomoc s obměnou staré a nevzhledné fasády? Rádi byste si nechali modernizovat své nepraktické bytové jádro? Nebo poptáváte sádrokartonářské práce? Pak jsme jistě volbou číslo jedna.

Kvalitní zednické práce jsou totiž jedním z mnoha procesů, který Vám můžeme v průběhu jakkoliv rozsáhlé rekonstrukce zajistit. V rámci kompletního servisu se dokážeme zaměřit na libovolné oblasti uvedených činností.

Základní zednické práce

Jakékoliv další úkony jsou samozřejmě prováděny zcela individuálně, po dohodě s našimi odborníky, jež mají na starosti zednické práce. Rozsah činností je vzhledem k naprosto rozdílným požadavkům zákazníků téměř neomezený.

 Průběh libovolné zednické práce

Především profesionální přístup k jakýmkoliv zakázkám je výsadou našeho dlouholetého fungování. Patříme nejen mezi realizátory těchto činností, ale umíme klientovi připravit také grafický návrh jeho budoucí modernizace, vyřídit stavební povolení a samozřejmě uvést prostory do původního stavu. Na klasické zednické práce se ostatně vážou další úkony našich specialistů, mezi které patří:

Ke kladným předpokladům spolupráce s naší společností patří určitě osobitý přístup k zákazníkovi, aplikování kvalitních a ověřených stavebních materiálů a využívání profesionální techniky, která zaručuje ve spojení s naším kvalifikovaným personálem, výtečné zednické práce. Důvěřujte odborníkům na slovo vzatým, kteří Vás za žádných okolností nezklamou.